Chalupa v zimě

Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)

signováno a datováno vpravo dole, mírně poškozený rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1926
Šířka: 43 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč