45. Chalupa v zimě
Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)
signováno a datováno vpravo dole, mírně poškozený rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1926
Šířka: 43 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč