51. Strom
Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 32 cm
Konec dražby: 28.01.2019 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč