77. Svatý Václav
Autor: Marie Vořechová
(1889 Březnice - 1974 Praha)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1936
Šířka: 18 cm, výška: 22 cm, rámování: 35,5 x 31 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč