Kupky sena

Autor: František Zavřel
(1891 Lažánky)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 35 x 49,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč