13. Kupky sena
Autor: František Zavřel
(1891 Lažánky)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 35 x 49,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 12:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč