76. Podloubí

Autor: Josef Místecký
(1891 Valašské Meziříčí - 1957 Valašské Meziříčí)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, pochází z pozůstalosti J. Místeckého
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1919
Šířka: 18 cm, výška: 28 cm, rámování: 42,5 x 30 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč