72. M. Hruška - Můza a její varhany
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 5/16, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1976
Šířka: 13,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč