73. U řeky
nesignováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 17,5 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč