72. U vody
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 22 cm, rámování: 32 x 41 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč