107. Mozart v Praze
Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)
kombinovaná technika na skle, podmalba, signováno a datováno vpravo dole, rámováno, získáno přímo od autorky
Materiál: na skle, datace: 1983
Šířka: 17 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 18,5 x 23
Konec dražby: 25.09.2018 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč