Zimní nálada

Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno přímo od autorky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 28,5 x 22,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 19:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč