108. Zimní nálada
Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno přímo od autorky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 28,5 x 22,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč