Léda s labutí

Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno do autorského rámu, získáno přímo od autorky
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 37 cm, výška: 46 cm, rámování: 55 x 46 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč