109. Léda s labutí
Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno do autorského rámu, získáno přímo od autorky
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 37 cm, výška: 46 cm, rámování: 55 x 46 cm
Konec dražby: 25.09.2018 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč