110. Zavržení
Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)
nesignováno, na napínacím rámu autorský název díla, získáno majitelem přímo od autorky, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 48 x 38 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč