698. Pároví hudebníci (2ks)
Autor: porcelánka Ditmar Urbach
(1878)
harmonikář nepoškozen, kytarista poškozen, značeno zespodu
Materiál: keramika
Výška: 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč