Svícen tříramenný Art Deco

Autor: porcelánka Ditmar Urbach
(1878)

barevně glazovaná keramika, motiv Kozoroha, značeno zespodu Czechoslovakia a číslo modelu
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč