78. Svícen tříramenný Art Deco
Autor: porcelánka Ditmar Urbach
(1878)
barevně glazovaná keramika, motiv Kozoroha, značeno zespodu Czechoslovakia a číslo modelu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.12.2018 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč