Pároví hudebníci (2ks)

Autor: porcelánka Ditmar Urbach
(1878)

harmonikář nepoškozen, kytarista poškozen, značeno zespodu
Materiál: keramika
Výška: 22 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 17.09.2019 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč