219. Mořské pobřeží

Autor: Karel Hodr
(1910 Praha - 2002 Kostnice, Švýcarsko)

signováno vpravo dole, velkoformátová malba významného autora. Zakoupeno otcem posledního majitele kolem r. 1945 přímo od autora.
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: kolem r. 1945
Šířka: 147 cm, výška: 106 cm, rámování: 116 x 157 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:54

Dosažená cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (10)

částkapříhoz
10 000 Kč25.9.2018 21:49:48
9 500 Kč25.9.2018 21:49:39
9 000 Kč25.9.2018 21:48:47
8 500 Kč25.9.2018 21:48:38
8 000 Kč25.9.2018 21:48:02
7 500 Kč25.9.2018 21:46:54
7 000 Kč25.9.2018 21:46:02
6 500 Kč25.9.2018 21:42:56
6 000 Kč25.9.2018 21:41:04
5 500 Kč20.8.2018 13:01:43