219. Mořské pobřeží

Autor: Karel Hodr
(1910 Praha - 2002 Kostnice, Švýcarsko)

signováno vpravo dole, velkoformátová malba významného autora. Zakoupeno otcem posledního majitele kolem r. 1945 přímo od autora.
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: kolem r. 1945
Šířka: 147 cm, výška: 106 cm, rámování: 116 x 157 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:43

Aktuální cena: 5 500 Kč

Zbývá: 3d 6h 56m 57s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
5 500 Kč20.8.2018 13:01:43