Mořské pobřeží

Autor: Karel Hodr
(1910 Praha - 2002 Kostnice, Švýcarsko)

signováno vpravo dole, velkoformátová malba významného autora. Zakoupeno otcem posledního majitele kolem r. 1945 přímo od autora.
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: kolem r. 1945
Šířka: 147 cm, výška: 106 cm, rámování: 116 x 157 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:54

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč