63. Zlatá ulička
Autor: Jaroslav Černý
(1904 Bolevec - 1984 Černošice)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, číslováno 46/50, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 12,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 24,5 x 18 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč