Mengusovce pod Kriváňom

Autor: Margita Štrbíková
(1937 Budapešť, Maďarsko)

signováno a datováno vlevo dole, vystaveno v KD Československa v Havaně
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1982
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 52x67 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:40

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč