Jurská brána

Autor: Karol Drexler
(1923 Banská Štiavnica, Slovensko - 2002 Svätý Jur)

signováno a datováno vpravo dole. Na reversu autorské věnování. Paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1980
Šířka: 38 cm, výška: 27 cm, rámování: 49 x 60 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč