73. Konvolut grafik
signováno tužkou vpravo dole, konvolut grafik - 3 kusy
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.06.2022 19:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč