73. Letecké hodiny Junghans

hodiny z mesršmitu, značeno, luneta prasklá, sklo poškrábané, chod nezaručen
Datace: 2. Světová válka
Šířka: 5,5 cm, výška: 4 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč