73. Pasáček
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 8 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 20,5 x 15 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč