Jitrava v zimě

Autor: Pavel Hložek
(1898 Čachovice - 1982)

signováno vlevo dole, výstavní číslo 3, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 84 cm, rámování: 98 x 78 cm

Konec dražby: 08.10.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 5 600 Kč