4. Jitrava v zimě
Autor: Pavel Hložek
(1898 Čachovice - 1982)
signováno vlevo dole, výstavní číslo 3, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 84 cm, rámování: 98 x 78 cm
Konec dražby: 08.10.2020 20:04 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 5 600 Kč