73. PF 1980
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: suchá jehla
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 24 x 22 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč