79. Ptáci

Autor: Jozef Šturdík
(1920 Křižovaný u Trnavy, Slovensko - 1992 Bratislava)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1982
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 43 x 35 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč