Alej

Autor: Zdeněk Hajný
(1942 Vsetín - 2014 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plechu, datace: 1975
Šířka: 25,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 38,5 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.04.2019 21:54

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč