113. Kytice ve džbánu

Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)

signováno vpravo dole. Získáno přímo od autorky.
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 111 cm, rámování: 125 x 94,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:57

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 500 Kč24.9.2018 16:57:50