Venkov

Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1985
Šířka: 90 cm, výška: 66 cm, rámování: 74 x 98 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč