Sušení sítí

Autor: Cyril Chramosta
(1908 Husinec - 1990 Praha)

signováno vpravo dole, na reveru autorský přípis. Z cyklu jihočeské rybníky, vystaveno v r.1978 v KD Praha 9
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1978
Šířka: 76 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 92 cm

Konec dražby: 25.09.2018 19:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč