108. Konvolut grafik

Autor: Různí autoři
( )

4 kusy, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, 1 kus prasklé sklo, různé techniky.
Šířka: 18 cm, výška: 33 cm, rámování: 42,5 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.05.2022 19:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč