1107. 2 kusy grafiky
Autor: Autoři Různí
( )
signováno vpravo dole, 2 kusy litografie, různí autoři
Technika: litografie
Rámování: 26 x 22 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč