1107. 2 kusy grafiky

Autor: Autoři Různí
( )

signováno vpravo dole, 2 kusy litografie, různí autoři
Technika: litografie
Rámování: 26 x 22 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč