126. Konvolut starých grafik

Autor: Autoři Různí
( )

Soubor 10ti grafických listů různých rozměrů
Šířka: 12-25 cm, výška: 16-18 cm, rámování: volně v paspartách
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 21:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč