134. Konvolut 4ks obrazů

Autor: Autoři Různí
( )

3 kusy olejomaleb na kartonu, některé signovány, 1ks pastel na kartonu v paspartě zaskleno, vše rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 44 cm, rámování: 61 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.04.2022 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč