146. Konvolut 3 ks Krajinek

Autor: Různí autoři
( )

Signováno a datováno vpravo dole, volný karton
Šířka: 50 cm, výška: 30 cm, rámování: volné listy

Konec dražby: 07.06.2022 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč