146. Konvolut 3 ks Krajinek
Autor: Autoři Různí
( )
Signováno a datováno vpravo dole, volný karton
Šířka: 50 cm, výška: 30 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 07.06.2022 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč