150. Konvolut 3 děl

Autor: Různí autoři
( )

1. Labe u Drážďan, volný list, Ivo Kalabis , 50 x 70 cm, signováno a datováno vpravo dole
2. Pohled na Brno, volný list, neurčený autor, 35,5 x 51 cm
3. Domy v krajině, volný list, A. Maschek, 33 x 43,5 cm, signováno vpravo dole
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč