17. Konvolut grafik 10 kusů
Autor: Autoři Různí
( )
soubor 10 kusů litografií různých českých autorů, různé rozměry, signováno tužkou, nerámováno
Technika: litografie na kartonu
Rámování: volné listy
Konec dražby: 22.06.2022 19:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč