17. Konvolut grafik 10 kusů

Autor: Autoři Různí
( )

soubor 10 kusů litografií různých českých autorů, různé rozměry, signováno tužkou, nerámováno
Technika: litografie na kartonu
Rámování: volné listy

Konec dražby: 22.06.2022 19:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč