217. Konvolut grafických listů 8 ks

Autor: Autoři Různí
( )

soubor 8 kusů grafických listů s pohledy na město, signováno různými autory tužkou, různé rozměry, volné listy, jeden rámován, listy zašpiněné, poškozené
Technika: lept na kartonu
Rámování: volně
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč