Pražské motivy

Autor: Různí autoři
( )

signováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 14-19 cm, výška: 20-26 cm, rámování: 33x25 a 46x32 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč