39. Konvolut 4 kusy

Autor: Různí autoři
( )

různé grafické techniky různých autorů, různé velikosti, signováno tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 15 cm, výška: 27 cm, rámování: 33 x 24 cm

Konec dražby: 23.06.2022 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč