42. 2 kusy grafiky

Autor: Různí autoři
( )

signováno vpravo dole, 2 kusy litografie, různí autoři
Technika: litografie
Rámování: 26 x 22 cm

Konec dražby: 23.06.2022 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč