42. 2 kusy grafiky
Autor: Autoři Různí
( )
signováno vpravo dole, 2 kusy litografie, různí autoři
Technika: litografie
Rámování: 26 x 22 cm
Konec dražby: 23.06.2022 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč