43. Konvolut 2 ks Grafik - Praha

Autor: Autoři Různí
( )

Konvolut 2ks Praha, Signováno vpravo dole, 29 x 23 cm a 15 x 9 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč