67. Album II. - 10 grafických listů

Autor: Autoři Různí
( )

Kompletní album 10ti kusů grafik, každá signována a číslována. Různé techniky
výška od 14 cm do 22 cm; šířka od 14 cm do 17 cm
Datace: 1993-1994
Rámování: volné listy

Konec dražby: 04.04.2022 19:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč