Konvolut grafických listů 8ks

Autor: Různí autoři
( )

Soubor grafických listů rámovaných 2x, Volné listy 6x. Různí autoři a techniky.
Rámování: Různé velikosti
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.04.2022 19:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč