74. Canal von Utrecht
na reversu přisouzeno autorovi a dataci, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 25 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč