Cesta lesem

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1944
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 33 x 42 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč